Volkswagen Amarok: Ide to aj drsnejšie

V Pickup Design-e, ktorý je divíziu poľského úpravcu interiérov Carlex Design sa rozhodli dodať Volkswagenu Amarok ešte viac drsného štýlu. Iba na 500 kusov limitovaná séria AMY Edition vyzerá, že má vyššiu svetlú výšku. Pod rozšírenými blatníkmi sú čierne disky s terénnym obutím, na aute pribudlo aj niekoľko ďalších čiernych exteriérových doplnkov aj LED svetelná rampa na strechu.

Pri facelifte Volkswagen Amarok opustil dvojlitrové biturbo TDI a ponúka sa výhradne s motorom 3.0 TDI V6. Zhruba pred rokom som ho mal na test a doteraz naň spomínam ako na príjemný, ale veľmi schopný pick-up, ktorý dostal motor, aký si zaslúži. Obrovské auto je na ceste neprehliadnuteľné, aj Amarok sa však dá ešte zvýrazniť a celkom mu to svedčí.

V interiéri sa už zjavne realizoval Carlex Design a Amarok AMY Edition ešte menej pôsobí ako úžitkový automobil určený primárne na pracovné nasadenie. Plaketa na stredovej konzole nesie poradové číslo auta v rámci série, unikátnosť do interiéru prinášajú aj špeciálne čalúnené sedadlá, volant a vnútorné dverové panely. V cenníku na stránke stojí pri aute číslo 48 650 €.


GALÉRIA - 9 obrázkov

1 KOMENTÁR

  1. Vilo Malina| 27.12.2017 22:56

    Amarok sa mi ako auto v serii s 3,0Tdi (hura) pozdava. ytento tuning tiez moze byt, ale ten volant preboha nie to je skutocne na povracanie a totalne to auto dehonestuje. Toto sa uz preboha nenosi. Navyse neni to pekne ani nijak uzitocne

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ