Toyota: Atraktívne ponuky pre firemných zákazníkov

Firemný klient je špecifický klient. Auto častokrát neberie len ako „premiestňovadlo“, ale hlavne ako pracovný nástroj. A na ten sú kladené úplne iné požiadavky, ako na auto „bežného“ užívateľa. Hlavným meradlom efektívnosti vozidla je tzv. TCO, čiže prevádzkové náklady, do ktorých výrazným spôsobom vstupuje aj nákupná cena.

Preto má Toyota pre každého firemného klienta pripravenú špeciálnu edíciu Business, ktorá je zameraná na firemné autá, pri ktorých majú vyššiu prioritu náklady a rentabilita, pričom však nezabúda ani na prvky, ktoré majú zákazníci, v tomto prípade vodiči firemných áut, radi. Obsahuje všetky dôležité prvky ako napríklad klimatizáciu, bezpečnostné systémy, vrátane asistenčných ako napríklad predkolízny systém PCS, upozornenie na opustenie jazdného pruhu LDA, či automatické prepínanie diaľkových svetiel AHB, ktoré svojou funkciou šetria náklady firmy, ktorá nemusí platiť za zbytočný servis po havárii. Samozrejmosťou je záruka mobility platná v 30-tich štátoch Európy aj individuálne dohodnuté prehliadky v servise, ktoré si určuje firma.

Cenovú ponuku vám ušijú na mieru, a to aj v prípade, že budete mať záujem o jediné vozidlo. Celková výška zľavy môže dosiahnuť až 23 percent. A rozhodovanie pre konkrétny model vám uľahčí aj niekoľkodenné testovanie. Rozdiel medzi Aurisom a Yarisom si tak môžete vyskúšať nielen v showroome, ale aj priamo za volantom. Ponuka Business sa týka modelov Aygo, Yaris, Auris, Corolla a Avensis. Vďaka tomu si každá firma vyberie správny model bez ohľadu na jej veľkosť.

Toyota však s ponukami pre firemných klientov nekončí. Plus je vždy viac

V prípade, že je firemné auto zároveň odmenou pre zamestnanca, Toyota pripravila prémiovo orientovanú ponuku Business+. Filozofia je poskytnúť firemným zákazníkom istú úroveň luxusu, ktorá presahuje úroveň bežných služobných automobilov. A v tomto prípade bude klientela pochádzať z menších firiem, prípadne ju využijú právnici, lekári, architekti, jednoducho ľudia, ktorí si majú právo vybrať služobné auto podľa seba. Práve preto je každá ponuka individuálna, pri výbere budete mať k dispozícii kontaktnú osobu, ktorá vám vašu ponuku ušije skutočne na mieru. Väčší je aj výber modelov, okrem vyššie spomínaných sú k dispozícii aj modely ako C-HR, RAV 4, Hilux a Proace Van.

Práve preto je vybavenie auta orientované na tých, ktorí radi svoje služobné auto využívajú veľmi často aj na súkromné účely a najmä na dovolenkové cesty. V závislosti od modelu výbava obsahuje v štandarde napríklad zadnú parkovaciu kameru a nie senzory, Safety sense, dvojzónovú klimatizáciu a iné prvky výbavy, ktoré nie sú síce nevyhnutné, no vodiči i majitelia áut ich ocenia. Opäť platí záruka mobility v 30-tich krajinách Európy po celý rok, zákazníci majú k dispozícii expresný servis, čo v preklade znamená, presne vymedzený nielen čas návštevy servisu, ale aj jeho trvanie 60 minút. Ako nepeňažný bonus si k tomu môžete prirátať aj legendárnu spoľahlivosť a vysoké renomé automobilky. Investované peniaze sa vám vrátia vo forme lepšieho predaja vášho modelu na trhu jazdených vozidiel. Celková zľava na vozidlá sa pohybuje na úrovni 23 percent a akontácia je možná už od 10 percent z ceny vozidla. Ponuka Business+ je cenovo ohraničená, platí iba do konca októbra.

Príklad kalkulácie:

Toyota Auris Hybrid Touring Sport

Obstarávacia cena vozidla vrátane DPH: 17 265,00 €

Cena pred zľavou: 24 090 €

Akontácia: 30%

Dĺžka splácania: 48 mesiacov

Splátka bez poistení: 272,83 €

Splátka vrátane PZP a havarijného poistenia: 339,08 €


GALÉRIA - 5 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ