Subaru: Nová Impreza v predaji iba s CVT

Subaru prináša na slovenský trh dve horúce novinky: druhú generáciu crossoveru Subaru XV a nové Subaru Impreza. Novú generáciu hatchbacku sme predstavili už dávnejšie, teraz už poznáme aj slovenské ceny a výbavy.

Subaru Impreza od 19 990 €

Od 1.12.2017 sa spúšťa predaj novej Imprezy, novinka je na Slovensku k dispozícii od 19 990 €. Za túto cenu dostane zákazník auto vo verzii 1.6i ES Classic s prevodovkou Lineartronic, pohonom všetkých kolies a slušnou bezpečnostnou i komfortnou výbavou. Novinkou pre tento model je systém EyeSight, ktorý má v sebe integrovaných sedem funkcií vrátane automatického protikolízneho brzdenia, adaptívneho tempomatu, protikolízneho riadenia škrtiacej klapky či udržiavania vozidla v jazdnom pruhu. Všetky nové Imprezy ho majú zahrnutý už v štandardnej výbave.

Vyššia verzia vybavenia Style NAVI za 25 490 € má aj systém detekcie vozidiel vzadu, cúvaciu kameru a navigáciu, ako aj balík do studeného počasia (vyhrievanie predných sedadiel, spätných zrkadiel a odmrazovanie stieračov). K tomu pridá aj LED stretávacie i diaľkové svetlá s natáčaním do zákrut a automatickým prepínaním, ale aj dvojzónovú automatickú klimatizáciu, volant a hlavicu radiacej páky v koži a 17-palcové disky. Jediným možným príplatkom je iba predĺžená záruka na 5 rokov za 599 € a metalický lak za 540 €.

Subaru XV od 25 490 €

Podobne ako Impreza, aj súčasne uvedená druhá generácia crossover Subaru XV je k dispozícii v dvoch verziách vybavenia Comfort a Style NAVI, tu sú však na výber aj dve motorizácie 1.6i-S ES a 2.0i-S ES. Výbava viac-menej kopíruje Imprezu, ale už v základe toho má XV o niečo viac: výbava Comfort obsahuje Full-LED svetlá s funkciou natáčania do zákrut, automatickú dvojzónovú klimatizáciu aj zimný balík do studeného počasia. Subaru XV 1,6 CVT Comfort stojí 25 490 €, príplatok 2 000 eur vás prenesie do lepšie vybaveného stupňa Style NAVI, alebo rovnako vybaveného auta s väčším a silnejším dvojlitrom. Top verzia s týmto motorom a lepšou výbavou stojí 28 990 €, metalíza stojí extra 450 €.


GALÉRIA - 4 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ