Škoda: Požičajte si rodinu

Britský importér Škody zaviedol pre svojich predajcov program Rent-a-Family. Ide o bezplatnú službu požičania rodiny na testovaciu jazdu. Na výber sú rôzni členovia rodiny od starých rodičov cez vystresovanú matku až po školopovinné deti s farbičkami, batoľa či pubertiakov, ktorí žijú vo vlastnom svete. Skupina je vytrénovaná na kladenie otázok „Kedy tam už budeme?“ či požiadaviek „Potrebujem ísť na záchod.“ v pravidelných intervaloch, minimálne však osemkrát počas testovacej jazdy.

Cez internetový formulár posadíte každého člena požičanej rodiny na správne miestoCez internetový formulár posadíte každého člena požičanej rodiny na správne miesto

Alternatívne je možné rodinu doplniť o zvracajúceho psa, jazvečíka alebo dalmatínca. Celkovo je možné zvoliť si až päť pasažierov, aby boli naplno využité schopnosti sedemmiestneho interiéru. Ostatné dve miesta obsadia vodič a zástupca predajcu, ktorý bude dohliadať na vrátenie auta i posádky v plnom počte. Služba bude od 1. apríla dostupná pre záujemcov o nové SUV Kodiaq, pre ďalšie modely sa neplánuje. Verím, že sa z Anglicka ešte pred koncom roka dostane aj ku nám. Brali by ste ako pomôcku?


  • kodiaq,skoda,

GALÉRIA - 2 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ