Škoda Bike Open Tour: MTB preteky tento rok aj pre rodiny

Seriál Škoda Bike Open Tour sa počas svojej existencie vypracoval na prestížne a najvýznamnejšie preteky pre MTB bajkerov z radov profesionálov, amatérov i hoby cyklistov na Slovensku. Tento rok pozostáva z piatich pretekov, ktoré sa konajú od apríla do augusta. Podujatia sú otvorené pre všetkých fanúšikov horskej cyklistiky – prihlásiť sa tak môžu nielen profesionálni cyklisti a amatéri, ale aj hoby bajkeri. Sú zároveň pripravené tak, aby ponúkli možnosť zapojiť sa naozaj všetkým, preto sú k dispozícii  rôzne vekové a výkonnostné kategórie.

Nové lokality, nová kategória

Organizátori pred štartom nového ročníka však oznámili niekoľko zásadných zmien. Na účastníkov pretekov čakajú celkovo 3 nové lokality. Bajkeri si tak preveria kondíciu nielen v dobre známom teréne Svätého Jura, Svitu a Liptova, ale aj Horehronia, Levočských vrchov a okolia Rajeckých Teplíc. Rozšírili sa aj pretekárske kategórie. Pribudla Škoda Family, ktorá je určená pre rodinné tímy s deťmi. Novinkou je aj skutočne atraktívna výhra – nová Škoda Fabia Combi. Do záverečnej tomboly, z ktorej sa bude hlavná výhra žrebovať, budú zaradení všetci cyklisti, ktorí sa zúčastnia najmenej štyroch pretekoch série.

Sériu pretekov ŠBOT 2019 odštartuje Škoda Svätojurský MTB maratón, ktorý sa uskutoční 13. apríla 2019 vo Svätom Jure pri Bratislave. Podrobnejšie informácie nájdeš na www.welovecysling.sk/sbot.

Kalendár podujatí Škoda Bike Open Tour 2019

13. 4. 2019         Škoda Svätojurský MTB maratón

4. 5. 2019            Škoda Vlko Hron MTB

25. 5. 2019         Škoda MTB maratón Levočské vrchy - Levoča

15. 6. 2019         Škoda MTB maratón Rajecké Teplice

10. 8. 2019         Škoda Horal MTB maratón


  • bicykel,škoda,

GALÉRIA - 3 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ