SEAT Ibiza a Arona: Niečo pre audiofilov

Mám rád šoférovanie pre dve veci – auto je môj svet a úlet za volantom ma napĺňa príjemným pocitom. V mojom svete totiž existuje aj stav, keď sa nenaháňam a len tak si levitujem za volantom a napĺňa ma počúvanie obľúbenej muziky. Je vidieť, že trend kvalitného ozvučenia sa posúva aj do tried finančne dostupných a vcelku dosť obľúbených. Aj SEAT trend zvukového zážitku a pôžitku zachytil a do svojich modelov začal ponúkať ozvučenie BeatsAudio, po novom čerstvo aj pre model Ibiza a Arona.

 

        

       Prémiový zvukový systém BeatsAudio je vybavený 8 kanálovým, 300-wattovým zosilňovačom, digitálnym signálovým procesorom a 7 reproduktormi - dva výškové sú v A stĺpikoch, dva basové v predných dverách, dva širokopásmové vzadu a subwoofer v rezervnom kolese. Okrem toho Ibiza a Arona obsahujú systém Full Link (MirrorLink, Android Auto a CarPlay) a taktiež chuťovečku Digital Cockpit.

               Beats, to je aj celkom zaujímavé optické odlíšenie sa v podobe rôznych prvkov v oranžovej farbe. Na slovenské špecifikácie si ale budeme musieť počkať až do posledného štvrťroku tohto roka.


GALÉRIA - 43 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ