Renault Trafic SpaceClass: Priestor prvej triedy medzi hviezdami

Model Trafic SpaceClass stavia Renault medzi špičku na trhu kyvadlovej dopravy, ktorú ovládajú prevažne nemecké značky. S priestorom až pre deväť osôb sa Trafic SpaceClass môže pochváliť prvotriednou priestrannosťou a komfortom.Je zvlášť prispôsobený pre spoločnosti a hotely, ktoré prevádzkujú kyvadlovú dopravu z vlakových staníc a letísk. Nová verzia úžitkového vozidla je ideálna pre profesionálov v oblasti prepravy osôb, ako sú taxikári a nezávislí šoféri

Modulárna konštrukcia sedadiel na koľajniciach v radoch 2 a 3 umožňuje viac ako 50 rôznych konfigurácií, čo je v segmente jedinečná vlastnosť. Každý cestujúci je vybavený najvyššou úrovňou komfortu, s tmavými zadnými oknami, regulovanou klimatizáciou, individuálnymi LED čítačkami a exkluzívnym koženým čalúnením (v závislosti od verzie). Vďaka verziám s označením "Signature Pack" sa TRAFIC SpaceClass transformuje na mobilnú kanceláriu s otočnými sedadlami a odnímateľnou centrálnou tabletu obsahujúcou veľké úložné priestory. Všetky verzie sú vybavené zásuvkami na 220V a USB pripojením na nabíjanie notebookov a elektronických zariadení.

Palubná doska obsahuje mnoho praktických a výrazných detailov vrátane koženého volantu, veľkého množstva úložných priestorov a chrómových a lesklých čiernych dekorácií. Sedem palcová obrazovka je domovom navigačného systému MediaNav Evolution alebo R-Link Evolution s Android Auto. Viacero dizajnových vylepšení má aj exteriér auta stojaceho na 17 palcových kolesách. SpaceClass sa zameriava na profesionálnych zákazníkov, ktorí dbajú na pohodlie všetkých cestujúcich bez ohľadu na trvanie cesty.


GALÉRIA - 21 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ