Porsche 911 GT3: Opäť jeden purista

Povedal by som to asi takto – prvoradá je decentnosť. Balík sa ako keby pomyselne vracia k modelu 911 Carrera RS z roku 1973, len je trošku zmodernizovaný. Myšlienka však zostala. Je určená pre fanúšikov ktorí majú veľkú radosť z jazdy. K dispozícii je pre všetky varianty 911 GT3, okrem balíčkov Clubsport Package a Alcantara.

Najmarkantnejším prvkom balíka je chýbajúci zadný spojler. Aj keď on v podstate je, len je vysúvateľný. Okrem toho má zatmavené svetlomety, kované disky kolies s centrálnou maticou (vpredu 245/35 ZR20, vzadu 305/30 ZR20), o 44 širšiu karosériu (resp. výraznejšie oblúky blatníkov), o 25 mm nižšiu svetlú výšku. Ďalšie rozlišovacie prvky zahŕňajú strieborné okenné lišty, športový výfuk s masívnymi koncovkami a kryty ostrekovačov svetlometov. Ak však ide o „Black Exterier Touring Package", sú tieto prvky čierne.

Technika, našťastie, zostala bez zmeny. Takže vzadu je plochý šesťvalec s výkonom 368 kW točiaci až 9 000 min-1 spriahnutý so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou. Na viac agility je tu aktívne natáčanie kolies zadnej nápravy.


GALÉRIA - 5 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ