Peugeot: Štýlové vŕtanie

Dizajn obľúbeného nástroja domácich majstrov z dielne Peugeot Outillage navrhol Peugeot Design Lab. Rad EnegryDrill tvoria štyri modely (z toho dva aj s príklepom), všetky sú bezdrôtové. Od 189 € si ich môžete kúpiť vo vybraných hobby marketoch alebo cez internet aj priamo od Peugeotu.

Ich moderný štýl zdôrazňuje robustnosť a kompaktnosť. Ostré línie a dvojfarebné spracovanie sú inšpirované modelmi GTi od Peugeotu. Kapacita akumulátora je od 1,5 Ah až po 4 Ah, krútiaci moment vŕtačky je 55 – 67 Nm podľa modelu. K nástroju si môžete objednať aj originálne kufríky na prenášanie, kam zmestíte aj príslušenstvo (do najväčšieho aj topánky). Spolu s vŕtačkou dostane zákazník aj súpravu prostriedkov individuálnej ochrany ako okuliare, maska na tvár a štuple do uší.

Portfólio produktov so značkou Peuegot je veľmi pestré, okrem automobilov je značka známa tiež skútrami a bicyklami, jej mlynčeky na soľ a korenie sú považované za špičku. Od roku 1810 vyrába tiež píly, do segmentu ručného náradia vstúpila v roku 1935.


GALÉRIA - 3 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ