Omologato: Pocta Jamesovi Huntovi

Či ho milujete, alebo nenávidíte, James Hunt patrí k najvýraznejším postavám histórie F1. Známy svojím divokým životným štýlom a talentom od Boha, jeho súboj s Nikim Laudom v sezóne 1976 sa stal inšpiráciou pre film Rush (u nás Rivali). Do veľkého sveta vstúpil s timom Hesketh, ktorý má v ponuke Omologata tiež svoje miesto. Jediný titul však získal s McLarenom.

James Hunt, McLarenJames Hunt, McLaren

The Official James Hunt Chronograph prichádza v dvoch vyhotoveniach, z každého vznikne 750 kusov. Ich spoločným prvkom je matný čierny ciferník s Jamesovým podpisom a farebným motívom z jeho helmy. Nerezové puzdro s priemerom 42 mm sa kombinuje s prešívaným koženým remienkom, pre tmavú verziu s iónovým pokovaním zvolilo Omologato nylonovo-kožený remienok. Ručičky tradične poháňa Japanese Quartz Chronograph.

Hodinky vznikali v spolupráci s Freddiem Huntom, Jamesovým synom, ktorý tiež skúšal pretekať. Prvú stovku tak majitelia dostanú aj s jeho osobným poďakovaním. Obe verzie stoja rovnako 599 libier a je možné si ich predobjednať cez internet, dodanie je plánované na koniec septembra.

James HuntJames Hunt


GALÉRIA - 6 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ