Nissan Navara: 2 000 km dlhé preteky pre ženy

Volajú sa Rebelle Rally. Týždňové preteky sú skúškou jazdných a navigačných zručností na 2 000 km dlhej trase, ktorá vedie cez úžasné púšte v Kalifornii a Nevade v USA. Určené sú skôr pre bežné sériové vozidlá ako pre špeciály. Posádka je dvojčlenná, výhradne ženská. Súčasťou podujatia je diaľková terénna jazda a tradičná navigácia. Na vyhľadávanie skrytých kontrolných bodov sa môžu používať len topografické mapy a kompas. Používanie zariadení GPS a smartfónov je prísne zakázané a súťažiaci sa musia v dôsledku časových obmedzení rýchlo rozhodovať.

V bežnom pick-up-e Nissan Navara Double Cab budú pretekať dve zamestnankyne spoločnosti Nissan France: Karen Rayrolles a Florence Pham. Karen k tomu povedala: "Navara vďaka svojej odolnej a šikovnej povahe predstavuje perfektnú voľbu na Rebelle Rally. Sme nadšené, že sa na takomto skvelom podujatí môžeme zúčastniť. Náš pokrok môže každý sledovať prostredníctvom živého prepojenia na www.rebellerally.com alebo na www.nissan.fr."

Karen a Florence súťažia o cenu Bone Stock Award. Kategória je otvorená pre tímy, ktoré používajú štandardné vozidlá s jedinou úpravou - súpravou terénnych pneumatík.

Nuž milé dámy, veľmi vám držím palce. Podobné preteky musia byť neskutočný zážitok... a najmä nezablúdiť 😊.


GALÉRIA - 3 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ