Nissan Micra: Poriadne Bose „duc duc“

Na zaistenie exkluzivity je výroba obmedzená iba na 2 500 vozidiel v celej Európe. Kľúčovým faktorom edície je špeciálny audiosystém Bose Personal. Digitálna úprava zvuku a šesť reproduktorov zaisťuje kompletné priestorové obklopenie zvukom. Šestica reproduktorov zahŕňa i dva priekopnícke reproduktory Bose UltraNearfield™ zabudované priamo do opierky hlavy vodiča.

Zvuk audiosystému si môže vodič prispôsobiť pomocou funkcie Bose PersonalSpace Control. Umožňuje nastavovať celý rad parametrov audiosystému. Tak je možné nastaviť napríklad precízny zvuk zameraný iba na prednú časť vozidla alebo obklopujúci zvuk, ktorý pokryje väčšiu časť interiéru.

Nissan Micra edícia Bose Personal Premium vychádza z úrovne výbavy Tekna. Edícia je dostupná vo farbách exteriéru čierna Enigma alebo sivá Gunmetal a ponúka v štandarde balíček Ultimate na personalizáciu exteriéru a balíček na personalizáciu interiéru Micry, oba vo farbe oranžová Energy.

Personalizácia exteriéru obsahuje oranžové prvky na prednom a zadnom nárazníku, postranné ochranné lišty, kryty zrkadiel a 17-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny. Vzhľad je zavŕšený kvalitnými čiernymi a oranžovými eloxovanými nálepkami na streche a kapote. Jedinečný znak Bose Personal na B stĺpikoch označuje limitovanú edíciu vozidla.

Možnosti personalizácie interiéru zahŕňajú dvojito prešité farebné a na dotyk mäkké segmenty sedadiel v oranžovej Energy, ďalej podlahové koberčeky a lišty prahov dverí. Rovnako tak boli medzi predné sedadlá pridané prvotriedne lakťové opierky.

Edícia je dostupná s preplňovaným zážihovým motorom s objemom 0,9 l, výkonom 66 kW s päťstupňovou manuálnou prevodovkou.

Okrem edície Bose Personal Premium uvádza spoločnosť Nissan Sales Central a Eastern Europe taktiež lokálnu špeciálnu verziu s názvom Bose Personal Edition. Je postavená na stupni výbavy Acenta a je dodávaná s preplňovaným zážihovým motorom s objemom 0,9 l a výkonom 66 kW. Personalizácia exteriéru zahŕňa oranžové prvky na prednom a zadnom nárazníku, bočné ochranné lišty, kryty zrkadiel a 17“ disky kolies z ľahkej zliatiny. Možnosti personalizácie interiéru zahŕňajú dvojito prešité farebné a na dotyk mäkké segmenty sedadiel vo farbe oranžová Energy a audiosystém Bose Personal. Pre ešte pohodlnejšiu jazdy je vozidlo vybavené automatickou klimatizáciou a zadnou kamerou so zadnými parkovacími senzormi.


GALÉRIA - 4 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ