Mitsubishi: V novom po novom

Spoločnosť AUTO MP Trenčín v priebehu roka postavila úplne nový objekt s celkovou plochou takmer 1 000 metrov štvorcových. Hlavnú časť budovy tvorí výstavný priestor s rozlohou cca 500 m2 až pre 10 nových vozidiel, k dispozícii je oddychová zóna pre zákazníkov čakajúcich na nové vozidlá ako aj pre klientov, ktorí si počas údržby svojho vozidla v servise zmysluplne vyplnia čas plnením pracovných povinností. Na ploche servisu takmer 500 m2 je celkovo 8 pracovných miest a 4 zdviháky.

Spoločnosť AUTO MP pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2001 a je sesterskou firmou spoločnosti Aspekta Trade založenej v roku 1992 jedným majiteľom, so sídlom v Púchove, a s dvomi prevádzkami v Púchove a v Trenčíne zastrešujúcimi autorizovaný predaj a servis značiek Mitsubishi, Hyundai, Mazda a Kia. Spoločnosť odservisovala za uplynulých 27 rokov cca 35 000 zákaziek a predala cca 15 000 vozidiel, z ktorých 888 bolo vozidiel Mitsubishi (údaj ku koncu novembra 2019).

Lukáš Pivko, konateľ spoločnosti AUTO MP okomentoval:

„Je pre nás cťou byť prvým predajným a servisným miestom na Slovensku, ktoré integruje nový model vizuálnej identity značky Mitsubishi. Z rozhovorov s našimi zákazníkmi vieme, že na nich vzhľad a kvalita nášho nového showroomu skutočne zapôsobila. Zákazník u nás dostane komplexnú starostlivosť pri kúpe vozidla ako aj počas jeho užívania. Zabezpečíme všetko potrebné ako napr. leasingové, úverové alebo operatívne financovanie, testovacie jazdy, vypracovanie povinného zmluvného poistenia, havarijného poistenia a GAP poistenia, predaj autopríslušenstva a autodoplnkov ako napr. pneumatiky a disky, autorohože, povinná výbava, ťažné a bezpečnostné zariadenia, strešné boxy, priečniky, nosiče bicyklov, dekoračné a dizajnové doplnky, poťahy sedadiel, alarmy a pod. Neoddeliteľnou súčasťou predajných miest sú naše profesionálne autorizované servisné strediská, vybavené najmodernejšou technikou, v ktorých zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o vozidlo – záručné aj pozáručné opravy, pravidelné servisné prehliadky, montáž autodoplnkov, opravy po haváriách, karosárske, diagnostické, aj lakovnícke práce. V prípade nehody zabezpečíme všetko potrebné u nás, od obhliadky vozidla, cez komunikáciu s poisťovňou, až po konečné odovzdanie opraveného vozidla zákazníkovi.“


  • mitsubishi,

GALÉRIA - 6 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ