Mini: Drobnosti pre cestovateľov

Rad batožiny tvorí niekoľko kufrov a cestovných tašiek s premyslenými detailmi a praktickým rozložením vnútorného priestoru. Trendová kolekcia sa vyznačuje kontrastnými tvarmi, farbami a materiálmi. Modrá a výrazná žltá vyniká na čiernom, sivom alebo bielom pozadí v tradičnom štýle Mini „colour block“. Ceny sa začínajú od 25 € za menšie tašitičky, peňaženka stojí 39 €, tablet zbalíte za 29 €, laptop za 49 €. Väčšie kusy určené na krátke výlety stoja od 59 €, kufrík z pevného plastu na kolieskach ponúkajú za 170 € resp. 195 €.

Zaujímavým doplnkom je FindMate za 39 €, ktorý je potrebné spárovať s aplikáciou Mini Connected. Keď sa nejaká batožina alebo čokoľvek označené týmto štítkom vzdiali od bluetooth prijímača resp. z vymedzeného priestoru, dostanete na svoj telefón správu. Ak je vec v dosahu, aplikácia vám pomôže nájsť ju, navyše systém si priebežne ukladá GPS súradnice, takže vám vie povedať poslednú polohu danej veci a vie tiež tieto súradnice poslať do navigácie v aute. Aplikácia zvládne šesť pripojení naraz.

Do zlého počasia vás Mini vystrojí odolnou bundou za 120 €, ktorá sa dá ľahko poskladať do batôžka. V ponuke je tiež štýlový dáždnik za 35 €. A keď sa vyčasí, môžete sa zložiť na odolnej piknikovej deke (69 €) s vodeodolným podšitím, vytiahnete fľašku alebo termohrnček (25 € resp. 19 €) a atmosféru dotvoríte bluetooth reproduktorom z a49 €. Dostupné u predajcov Mini alebo cez internet.


GALÉRIA - 5 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ