Mercedes-Benz: Všestranná štvorica pre cyklistov

Elegantné a exkluzívne, so špičkovými komponentmi a skvelým vzhľadom. Spája ich čierny základ s modrými akcentmi na sedle či na držiakoch reťaze. Sú štyri a sú pripravené splniť najrôznejšie nároky svojich budúcich majiteľov.

Mountain BikeMountain Bike

Horská verzia Mountain Bike sa dodáva so štyrmi výškami rámu (38/42 a 46/50) a 27,5- alebo 29-palcovými kolesami s pneumatikami Continental Race King SL 2.2. Vďaka rámu z uhlíkových vlákien váži len 11,4 kilogramov. Jeho čisté tvary podčiarkujú lanká bŕzd a prehadzovačiek vedené vnútri rámu. Predná vidlica Reba RL je odpružená pružinou RockShox so zdvihom 100 mm, 22 prevodov je od Shimana, o zastavenie sa starajú kotúčové brzdy Shimano-Deore na oboch kolesách.

Racing BikeRacing Bike

Na cestu patrí Racing Bike, ktorý váži len 7,9 kg. Aj tu máme rám z uhlíkových vlákien, v ktorom sú uložené lanovody radenia a brzdenia. Kolesá DT-SWISS R522 s priemerom 28 palcov majú obuté pneumatiky Continental Ultrasport SL, mechanika s 22 prevodmi aj hydraulické kotúčové brzdy sú opäť od Shimana. Sedlo a riadidlá dodal Concept.

Ftiness Bike a Trekking Bike majú spoločný základ v hliníkovom ráme. Predná vidlica SR Suntour NEX HLO má zdvih pružiny 63 mm a tiež možnosť jej uzamknutia, brzdí sa hydraulickými kotúčovými brzdami Tektro, 27 prevodov je od Shimana. Ľahší Fitness Bike (13,5 kg) jazdí na 28-palcových pneumatikách Schwalbe Smart Sam, Trekking s extra výbavou (dynamo, nosiče, blatníky) váži 15,6 kg a jazdí na pneumatikách Schwalbe Citizen Light.

A aby ste to mali kompletné, Mercedes vás vyzbrojí aj helmami a okuliarmi. Ich dodávateľom je Uvex a sú farebne perfektne doladené k bicyklom. Unisex model má vetracie otvory a je nastaviteľný na obvod 56 – 61 cm.


GALÉRIA - 11 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ