Mercedes-Benz: Jarný štýl 2017

V dámskej kolekcii túto trendovú farbu dopĺňajú krištále Swarovski a moderné materiály. Úplne top však, milé slečny a panie, budete až keď k celému outfitu doladíte aj nechty. Presný odtieň určuje Mercedes v spolupráci s LCN.

Perfektným doplnkom sú tiež Ladies’ Sport Chronograph Fashion Watch (priemer 39 mm) so slivkovými Swarovskeho krištáľmi na ciferníku. Puzdro je oceľové, remienok silikónový so slivkovými akcentmi a ručičky fosforeskujú v tme, poháňa ich švajčiarsky strojček Ronda 5030 quartz. Peňaženku a kabelku pre túto kolekciu dodáva špecialista Bree.

Aj pre chlapov

Mercedes nezabúda ani na pánsku garderóbu. Začnem hodinkami Men's Chronograph Sport Fashion Watch s priemerom 43 mm. Na rozdiel od bielych dámskych tieto sú čierne a majú žlté akcenty na ciferníku a silikónovom remienku, luminiscenčné ručičky poháňa strojček Ronda 5030. Ak si potrpíte na precíznejšiu mechaniku Men’s Classic Automatic 500K Watch poháňa Eta 2824-2 automatic. Tieto hodinky s priemerom 42 mm inšpiroval prístrojový panel klasického Mercedesu 500K, majú oceľové puzdro, modré ručičky a remienok zo sivej teľacej kože. Rovnaký strojček Eta poháňa aj moderné Men's Sportive Young GMT Automatic s priemerom 43 mm.

V rámci doplnkov ešte vytiahnem slnečné okuliare. Dámske „pilotky“ majú šošovky Carl Zeiss a sú vyrobené v Taliansku. Z pánskych odporúčam tie so špeciálnymi oranžovými sklami od Carla Zeissa, ktoré oceníte najmä pri jazde v daždi (zvyšujú kontrast). Kľúče od Mercedesu si môžete doplniť o USB kľúč v rovnakom štýle. Akurát 8 GB je na môj vkus málo a USB 2.0 tiež. Špeciálne pre fanúšikov triedy E je tu Key Ring Typo E-Class "designed in Germany" v čierno-striebornom vyhotovení.


GALÉRIA - 20 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ