Mercedes-Benz: Hviezdou aj na greene

Kolekciu na greeny pripravil Mercedes v spolupráci s TaylorMade. Teda väčšinu z nej, pretože okrem športovej výbavy je tu aj niečo na zápästie. Začnem teda s hodinkami.

Dámske Sport Chronograph Fashion Watch majú biely ciferník s 12 Swarovského kryštálmi, ručičky sú potiahnuté vrstvou svetielkujúceho materiálu Super-LumiNova a nechýba farba sezóny slivková. Športové oceľové puzdro má priemer 39 mm vodotesnosť 10 ATM, švajčiarsky strojček Ronda 5030 quartz zvláda ešte aj stopky, remienok je silikónový. Pánska verzia Chronograph Sport Fashion Watch s priemerom 43 mm stavila na kombináciu čiernej a žltej, technicky je to rovnaké.

A teraz to hlavné od TaylorMade. Hviezdou kolekcie je bag so 14 oddielmi na palice a ďalšími ôsmimi odkladacími priestormi vrátane špeciálneho izolovaného vrecka na nápoje. Nechýba popruh na rameno a kryt do dažďa (golf sa hrá v každom počasí), pánska verzia kombinuje čiernu a striebornú, kožu a polyester a váži 2,8 kg. Dámska Corza Lady z polyesteru zažiari bielo-slivkovou kombináciou, má ešte o jedno vrecko viac a váži 3 kg. Ďalej je tu TourLite s nožičkami a držiakmi na uterák a dáždnik, váži 2,2 kg. Ďalšiu výbavu si môžete zbaliť do športovej tašky, na topánky je tu samostatná taštička s odvetrávaním.

Odpaľovať sa budú loptičky Tour Preferred X s päťvrstvovým dizajnom. Je to univerzálna loptička s dobrým doletom a výbornou ovládateľnosťou. Pre dámy je tu Burner Lady na dlhé odpaly s rovnou dráhou a minimálnou rotáciou. Loptičky môžete aj darovať v darčekovej súprave: veľká s troma loptičkami, utierkou a 10 téčkami, alebo malá s dvoma loptičkami a 5 téčkami.


GALÉRIA - 13 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ