Mercedes-Benz A: Ako dva tablety

Chápem, že trieda S je výkladnou technologickou skriňou automobilky, len má aj konzervatívnych klientov, pre ktorých „všetko na dotyk“ nemusí byť až tak prívetivé a zrozumiteľné (niekedy som sa v komplikovanom menu strácal aj ja). V malej triede A mi ale celkom zmysel dáva. Predsa len má iných, ďaleko dynamickejších potenciálnych záujemcov. Navyše, detailné spracovanie vyzerá celkom akčne.  

               Ako som sa dočítal: Prístrojová doska novej Triedy A je horizontálne členená na dve časti. Spodná je od hlavnej vizuálne oddelená a pôsobí tak, akoby sa vznášala pred prístrojovou doskou. Náladové osvetlenie (na želanie) tento efekt spodnej ešte umocňuje. Sériovo dodávaný širokouhlý kokpit vozidla je umiestnený voľne a prvýkrát prístrojovú dosku neuzatvára vrchné prekrytie. Vo vnútri vozidla ponuku výbavy rozširujú okrem iného klimatizované predné sedadlá s masážnou funkciou a komfortnou výbavou či napríklad multifunkčný volant z Triedy S.

               Ak podobne odvážne bude spracovaný aj exteriér a bude i správne AMG... Mercedes-Benz už naozaj nebude (našťastie) len pre „páprdov“ (😊).


GALÉRIA - 10 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ