Mercedes-AMG S 65 Final Edition: Exkluzívny zberateľský kúsok (R.I.P.)

Exkluzívny záverečný kúsok má označenie S 65 Final Edition, pričom svet uzrie len 130 mimoriadnych kusov výhradne vo vysokolesklej obsidiánovej čiernej metalíze podčiarknutej 20 palcovými diskami a detailmi v matnej bronzovej farbe.

Do vizuálneho konceptu zapadá aj interiér vďaka čalúneniu v čiernej koži napa Exklusiv spolu s kontrastnými ozdobnými švami medenej farby a ozdobnými prvkami z uhlíkových vlákien, ktoré sú skombinované s vláknami medenej farby. Kontrasty medenej farby sa nachádzajú aj v ozdobných švoch podlahových rohoží. Na stredovej konzole nechýba plaketa s označením „1 of 130“.

Láska k detailom nekončí ani pod kapotou. Plakety technikov, ktorí motory zostavili („jeden človek – jeden motor“) sú v exkluzívnom čiernom prevedení namiesto klasického strieborného. V podstate aj parametre motora sú ojedinelé – maximálny výkon 463 kW, maximálny krútiaci moment 1 000 Nm.

So všetkým

Rozsiahla sériová výbava nenecháva nič na náhodu, jednoducho fulka - od panoramatickej strechy s funkciou Magic Sky Control cez balík tepelného komfortu až po samostatné sedadlá prvej triedy pre pasažierov vzadu a priebežnou konzolou pre podnikateľov vrátane temperovaných držiakov na poháre. O nastavovanie sedadiel sa stará až 12 elektromotorov. Nezvyčajným highlightom je riaditeľské sedadlo vzadu na strane spolujazdca s opierkou na nohy a nastavovaním operadla sedadla až do 43,5° uhla. A sériový balík AMG Driver’s Package umožňuje maximálnu rýchlosť 300 km/h.

Aby bolo cenné vozidlo v garáži chránené pred prachom, získa okrem toho každý zákazník ochrannú a presne lícujúcu plachtu s nápisom AMG S 65 FINAL EDITION. Dokonalosť do posledného detailu....


GALÉRIA - 9 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ