McLaren 720S: Odtrhnutý kvet

Keď už má niekto doma oranžový McLaren 12C, 12C Spider v špeciálnej fialovej a P1 v na mieru zvolenej zelenej, dostane chuť aj na trochu neobyčajnejšie farby. Asi ako Michael Fux, americký podnikateľ, filantrop a automobilový nadšenec, ktorý si od divízie McLaren Special Operations opäť objednal ďalšiu exkluzivitu. Prvý pohľad na auto dáva jasne najavo, že je to na objednávku robený unikát. Odovzdaný klientovi bol cez víkend na Pebble Beach Concours d’Elegance.

Farba má názov „Fux Fuchsia“ podľa majiteľa auta, pre ktorého ju vytvorila automobilka Rolls-Royce a MSO ju pre použitie na McLaren vyvinul opäť. Pán Fux má výhradné právo pre použitie tejto farby na ktoromkoľvek inom aute značky McLaren. V rámci služieb MSO však nie je problém zvoliť si akúkoľvek inú a auto si celkovo nechať dotvoriť podľa vlastných predstáv.

Majiteľom McLarenov ponúka divízia široké možnosti individualizácie bez obmedzení: od farby laku až po kožu a exotické materiály v interiéri. Demonštruje to aj Fuxova 720S - fuksiovú farbu má na vnútornej strane dverí, na volante aj vnútornom spätnom zrkadle. Zvyšku dominuje biela koža s bielym obšívaním a biele koberčeky z alcantary.


GALÉRIA - 7 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ