Lexus už aj v Žiline

Luxusná automobilka Lexus otvorila druhý showroom na Slovensku v Žiline - spoločnosť AT, a. s., na Dlhej ulici 569/84. Nové predajné priestory spĺňajú prísne štandardy a sú vytvorené v súlade s novým predajným konceptom značky, ktorý vychádza z filozofie „Omotenashi“, čo znamená japonská pohostinnosť. Nová predajňa disponuje predajnou plochou 336 metrov štvorcových, na ktorej je pre zákazníkov k dispozícii takmer kompletný aktuálny modelový rad značky.

Dizajnový priestor je zároveň ideálnym miestom pre predstavenie a prezentáciu noviniek. V tomto roku je to predovšetkým vynovený model športového kupé RC F, luxusné mestské SUV s názvom UX a čoskoro k nim pribudnú aj modernizované rodinné SUV RX a 7-miestna verzia RX-L. Zákazníci v novom showroome nájdu taktiež špičkovo vybavené servisné centrum.

Nový žilinský showroom Lexus patrí k najmodernejším v Európe. Filozofia „Omotenashi“ si zakladá na obetavosti a anticipácii. Nejde teda len o poskytovanie bežných služieb zákazníkom, ale snaží sa ich potreby predvídať a plniť. Showroom je aj preto vybavený okrem iného najmodernejšou laserovou geometriou či priestorom pre ručné umývanie vozidiel. Túto myšlienku potvrdzuje aj zázemie pre zákazníkov, ktorí v nových priestoroch nájdu skutočný komfort a pohodlie.


  • lexus,

GALÉRIA - 11 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ