Peter Mihálik

Veľký šéf alias the big boss

Šialený optimista so záľubou v tuningu a klasických autách (not old, classic). Šoférovanie je pre mňa relaxom aj energetickým nápojom. Vyslovene nepreferujem rýchlu jazdu, ale keď už... tak stratím pojem o realite a nechám sa strhnúť zákrutami. Novinára robím hádam 17 rokov, počas ktorých sa počet najazdených kilometrov prehupol ďaleko cez pol milióna.

Najvyššia dosiahnutá rýchlosť: 290 km/h v Audi RS6

Ideálne auto do mesta: smart fortwo

Najdôležitejšia funkcia v aute: poriadne ozvučenie

Keď zbohatnem, kúpim si: Porsche Singer, BMW M3 E46 a E30, Mercedes-Benz 190E Evolution II, Datsun 510, Datsun 240Z a expedičný Jeep Wrangler.

Martin Ruisl

Majster športu alias master of sports

Miestny frfľoš, pre ktorého je ideálne strávený víkend na okruhu (alternatívne zvládnem aj rely). Novinára robím takmer 10 rokov a za ten čas som si vytvoril jasnú preferenciu - milujem autá s charakterom. Také, ktoré tvoria harmonický a zmysluplný celok. Nebažím po dokonalosti, ale veci musia fungovať. A ako bonus by mali aj nejako vyzerať.

Najvyššia dosiahnutá rýchlosť: 290 km/h v Audi RS6

Ideálne auto do mesta: terénny pick-up

Najdôležitejšia funkcia v aute: cúvacia kamera

Keď zbohatnem, kúpim si: Dodge Viper RT/10, Ferrari 456 GT, Lamborghini LM002, Ford Cortina Lotus, BMW 1800 TI/SA, Chevrolet Corvette C7 Stingray a podiel v rafinérii.

Miloš Remenár

Výkonný práporčík alias warrant officer

Utlmený kontakt so samotným strojom v dnešných autách si vždy účinne vyliečim na prašných cestách so svojou buginou. Niektoré nové trendy síce nie vždy vedú správnym smerom, tie prínosné však neodsudzujem a mám rád, keď auto dokáže niečo navyše. Napríklad predpovedať kolónu, oveľa viac by sa mi však páčilo také, ktoré vie prejsť cez rieku.

Najvyššia dosiahnutá rýchlosť: 270 km/h - McLaren MP4-12C

Ideálne auto do mesta: má pneumatiky s profilom minimálne 55

Najdôležitejšia funkcia v aute: klimatizácia

Keď zbohatnem, kúpim si: Lamborghini Veneno, Chevrolet Corvette C3, WaterCar Panther, Ford F-150 Raptor, Ariel Nomad a hangár so vzducholoďou.

František Pisarovič

Bloger, Historik, Socialpetrolhead

Najmaldší člen tímu, ktorý si v zásade kupuje len autá staršie jeho veku. Na to, aby som sa v aute zabavil, nepotrebujem pod kapotou reaktor a armádu displejov - stačí mi malá rýchlosť, mušia hmotnosť a nízka cena. Cheapmotoring je pre mňa životný štýl. Najradšej týram staré Volkswageny, ale eurázijskou produkciou nepohrdnem celkovo.

Najvyššia dosiahnutá rýchlosť: asi 150 km/h, ale v základnom Golfe Mk.II

Ideálne auto do mesta: Renault 5

Najdôležitejšia funkcia v aute: vyklápacie svetlomety

Keď zbohatnem, kúpim si: Porsche 944 a 911 (993), armádu Volkswagenov: Corrado VR6, Mk.IIGolf GTI, T3 Transporter, Polo G40 a Passat B3, Mercedes-Benz 190 2.3-16v, Peugeot 205 a 306 GTi, Renault 5 a Saab 900 turbo. A vykobercovanú garáž s výčapom, skromne.

Marián Medlen

Fotograf, Milovník áut

Dvorný fotograf, ktorý si v druhom aute splnil jeden zo snov. Svoje prvé auto predal Františkovi, ktorý je z neho doteraz tak nadšený, že sem Mariána dohodil… Možno je pravdivejšie, že ho dohodil aj NAPRIEK tomuto predaju.

Najvyššia dosiahnutá rýchlosť: 190 km/h Audi SQ7 na Bosch test okruhu

Ideálne auto do mesta: Smart Brabus For Two?

Najdôležitejšia funkcia v aute: automatická klimatizácia a tempomat

Keď zbohatnem, kúpim si: Mazdu MX-5 - asi RF, Porsche Carrera RS/Singer/993 (ideálne Turbo), nejaké auto vhodné na preteky rallycrossu a niečo prehnane luxusné.