Honda: Projekt Adventure Roads aj pre teba!

V rámci prvej expedície Adventure Roads sa 40 motocyklových nadšencov na strojoch CRF1000L Africa Twin vydalo po kľukatých cestách lemovaných strhujúcimi scenériami západného pobrežia Nórska na 8-dňovú 3 500 km dlhú cestu z Osla na Nordkapp (najsevernejší bod Európy).

 

 

Honda Motor Europe opäť ponúka 40 jazdcom príležitosť vydať sa na strojoch CRF1000L Africa Twin vrátane novej verzie Adventure Sports na nezabudnuteľnú cestu, ktorá bude tentoraz zakončená na južnom konci afrického kontinentu.

Druhá expedícia Adventure Roads začne v Durbane na východnom pobreží Južnej Afriky a zavedie účastníkov na 3 200 km dlhú cestu naprieč celou krajinou – cez Lesotho – do prekrásneho Kapského mesta. Dvanásťdňová cesta povedie rôznorodým terénom a impozantnými scenériami jednej z najatraktívnejších krajín pre dobrodružné výpravy. 

Adventure Roads 2019 predstavuje kompletný balíček služieb pre 40 zákazníkov z celej Európy. Pre účastníkov bude zaistené všetko ubytovanie, sprievodcovia aj údržba ich strojov, takže môžu iba relaxovať, vychutnávať si jazdu a dopriať si nezabudnuteľné zážitky. Okrem toho získajú možnosť stretnúť sa s hviezdami rely tímu Honda HRC a získať od nich cenné tipy pre jazdu.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o programe Adventure Roads a zaregistrovať svoj záujem, prosím, navštívte stránky: www.hondaadventureroads.com alebo si stiahnite základné informácie o projekte Adventure Roads zo stránok hondanews.eu 

 


  • honda,

GALÉRIA - 2 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ