Honda: Miimo v špeciálnom dizajne

Dve ikonické športové značky Hondy oslavujú tento rok 25. Výročie – Type R medzi automobilmi a Fireblade medzi motorkami. A takéto výročia si pýtajú špeciálne edície. Honda to však zobrala po svojom a urobila ich z kosačky.

Type R prichádza v odtieni Championship White s tradičným červeným logom vpredu a vzadu. Nechýba predný a zadný spojler, čierne nárazníky a logo Type R na bokoch. Stredová sekcia zadného krídla z vytvrdenej peny je potiahnutá čiernou fóliou so vzorom „karbónu“, aby dokonalo ladila s predlohou. Vpredu aj vzadu svieti 40 LED a čerešničkou na torte je imitácia troch koncoviek výfuku z nerezových rúrok.

Verzia Fireblade je lakovaná (áno, lakovaná, žiadna fólia) v tradičnej bielo-modro-červenej schéme s prednou časťou evokujúcou motocykel, nechýba logo HRC (Honda Racing Corporation). Predné a zadné svetlá tvorí 45 LED.

Honda ponúka Miimo v troch verziách: 310 zvládne 1 500 m2 trávnika, 520 pokosí 3 000 m2 a vrcholná 3000 si poradí so 4 000 m2 a dá sa ovládať aj cez aplikáciu v smartfóne. Ceny štandardných verzií sa pohybujú od 1 900 do 3 000 €, špeciálne zrejme zostanú len na PR účely.


GALÉRIA - 8 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ