Honda Forza 125: Zábava na leto

Forza 125 bola navrhnutá špeciálne pre náročných zákazníkov, ktorí požadujú v jednom štýlovosť, atraktivitu, výkon aj výbavu.

Hlavné suroviny v recepte na úspech pre rok 2018 zostali nezmenené - štvorventilový motor, dojazd 490 km, ľahký podvozok a bohatá výbava (napríklad LED svetlá, inteligentný kľúč Smart Key, schránku na uloženie dvoch prilieb). K tomuto pribudli významné novinky- nový, plynule elektricky nastaviteľný štít a inovované analógové prístroje. Predné aj zadné ukazovatele smeru sú teraz z LED diód, podsedadlový priestor je zväčšený o 5,5 litra (na 53,5 litra s možnosťou predelenia) zatiaľ čo inteligentný kľúč Smart Key po novom umožňuje ovládať voliteľný 45-litrový vrchný kufor. S inteligentným kľúčom vo vrecku sa kufor automaticky zamkne po tom, čo jazdec od stroja odíde. Je možné ho zamknúť taktiež priamo kľúčom.

Štvorventilový, kvapalinou chladený motor SOHC disponuje výkonom 11 kW pri 8 500 min-1 a maximom krútiaceho momentu 12,5 Nm pri 8 250 min-1. Stroj bez problému udrží rýchlosť okolo 90 km/h, pričom maximálne zvládne 108 km/h.


  • honda,

GALÉRIA - 6 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ