Garážový kalendár Liqui Moly poteší aj v roku 2019

Kalendár Liqui Moly pre rok 2019 sa točí ako vždy hlavne okolo silných motorov. Spoločne sa v ňom objavia exkluzívne športové autá a krásne ženy. "Náš kalendár má veľkú fanúšikovskú základňu," hovorí Peter Baumann, marketingový vedúci nemeckého špecialistu na oleje a aditíva. Nečudo, veď aj tohtoročný kalendár bol rozobraný už na začiatku roka. Preto sa teraz náklad zvýšil na 176 000 výtlačkov. V prvom rade je určený pre zákazníkov spoločnosti Liqui Moly. Malá časť nákladu ide do voľného predaja.

Kto má rád radšej akciu a jazdnú dynamiku, pre toho je tu ako každý rok motoristický športový kalendár od Liqui Moly. Ukazuje celú šírku záberu: motocykle, športové a pretekárske nákladné automobily, na ulici a mimo pretekársku trať. V garážovom kalendári sú najmä aktuálne športové automobily, napr. Lamborghini Aventador, Audi R8 V10 plus, Mercedes AMG GT S a Dodge Charger. Jedno auto však vybočuje z radu nielen kvôli svojmu veku: DeLorean DMC-12, rok výroby 1981/82, predtým patril americkému zabávačovi menom Sammy Davis Junior.

Trvalo celý týždeň, než sa vyrobili všetky fotografie. Ako vždy bola veľká pozornosť venovaná premyslenej estetike. Kalendár Liqui Moly vychádza už 20 rokov. Za tú dobu si našiel veľký počet priaznivcov. "Mal by byť malým svetielkom v stresujúcom všednom dni v dielni," hovorí Peter Baumann. Kalendár nezačína januárom, ale už decembrom, takže na divákov čaká 13 motívov. Všetky sú v galérii pod článkom, ďakovať netreba.


GALÉRIA - 14 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ