Duster Tour: Veľký zážitok po siedmykrát

Dílerstvo pozýva každoročne na Duster Tour svojich klientov a fanúšikov modelu Dacia Duster. Siedmeho ročníka sa spolu zúčastnilo 80 vozidiel, pričom všetko začalo v nedeľu skoro ráno 16.septembra 2018.

„Sme veľmi radi, že naši klienti využili možnosť vyskúšať si svoje vozidlá aj v iných, ako bežných podmienkach. Preveril ich aj na cestách, ktorých terénny charakter im dal zabrať a dokonale preveril  fantastické terénne vlastnosti Dustera. Všetky vozidlá absolvovali celú trasu bez jediného problému, či už technického, alebo navigačného. Je to o to cennejšie, lebo aj siedmy ročník opäť potvrdil, že Dacia Duster právom patrí k reálne najlepším terénnym vozidlám na trhu v pomere cena/ vlastnosti/ spoľahlivosť“, skonštatoval hlavný organizátor a majiteľ dílerstva ALD Mobil Ľubomír Dlugolinský.

Nádherné výhľady 

Poznávacia trasa viedla zo Starej Ľubovne cez bývalý vojensko-výcvikový priestor Javorina (Levočské vrchy). Na vybranej trase si mohli účastníci prezrieť krásy slovenskej prírody, či zaujímavosti ako napr. kostolík vo vysťahovanej obci Ruskinovce. Zároveň si posádky mali možnosť vyskúšať schopnosti svojho auta v mimo mestských podmienkach.

Väčšina účastníkov mala autá s pohonom 4x4, no nespevnené a off-road cesty prešli aj majitelia vozidiel s pohonom len predných kolies. Až na zablatené kolesá bola jazda bezproblémová.

Zábava pre celú rodinu 

V cieľovej strelnici Majer pod Lesom, bolo pre účastníkov pripravené občerstvenie s hudobnou kulisou. Na mieste organizátor pripravil pre hostí súťaž v streľbe, mladší mali možnosť zajazdiť si na segwayoch. Súťaž o najkrajší Duster z Duster Tour 2018 vyhral Dobrovoľný hasičský zbor mesta Podolínec, ktorý si ako výhru odniesol poukaz na servis vozidla v hodnote 200 €.

„Majitelia Dacia automobilov sú vďační a verní zákazníci, ktorí šíria dobré meno značky. Dacia si získava srdcia Slovákov! Najväčšie sympatie vidíme práve k mimoriadne obľúbenému SUV Dacia Duster. Jeho majitelia oceňujú spoľahlivosť, overené technológie a v neposlednom rade originálny dizajn. Na Duster Tour chodím opakovane a rád. Je úžasné sa stretnúť s majiteľmi a fanúšikmi, o to výnimočnejšie je to práve pri zdolávaní off-road trate v okolí Starej Ľubovne,“ zhodnotil podujatie Richard Evanson, generálny riaditeľ Renault Slovensko.

 

 


GALÉRIA - 4 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ