Dacia: Veľkolepý piknik

V poradí druhé stretnutie majiteľov vozidiel značky Dacia sa uskutočnilo v sobotu 23. júna 2018 v Liptovskej Sielnici, v priestoroch Rezortu Villa Betula. Aj tento ročník bol opäť jedinečný tým, že pozvanými hosťami boli výlučne majitelia vozidiel Dacia. Aj napriek príchodu studeného a upršaného počasia sa podarilo prekonať rekord v účasti, keď v roku 2015 pozvanie na Dacia Piknik prijalo 1460 majiteľov. Tento rok sa počet vyšplhal na 1 800 účastníkov.

Dacia Piknik je akciou, ktorá nadväzuje na veľmi úspešný koncept vo viacerých európskych krajinách. Podstatou je spoločne strávený deň majiteľov vozidiel značky Dacia a ich rodinných príslušníkov, spojený s celodenným programom, aktivitami pre dospelých aj deti a hudobnými koncertami.

 „Dacia Piknikom chceme posilniť hrdosť našich zákazníkov, ktorú cítia k značke Dacia a zároveň sa im poďakovať za ich dôveru. Som nadšený, keď vidím, koľko ľudí si aj napriek chladnejšiemu počasiu našlo čas a priestor a prišlo si užiť stretnutie spolu s nami.“ zhodnotil Richard Evanson, generálny riaditeľ Renault Slovensko.

Poďakovanie za vernosť

Tím značky Dacia na Slovensku pripravil celkovo 40 modelov Dacia na jazdenie aj statickú prezentáciu. Najviac návštevníkov lákala Duster offroad trať. Záujem bol aj o testovacie jazdy na cestnej komunikácii s modelmi Dokker, Lodgy, Sandero či Logan MCV. Spolu naši hostia absolvovali počas piatich hodín nepretržitého jazdenia viac ako 370 testovacích jázd.

Až 600 návštevníkov sa zabavilo pri hrách Dacia. Deti potešila mini ZOO a detská zóna s množstvom atrakcií a hier, maľovanie na tvár a nechýbal ani kúzelník. Najmenší fanúšikovia si vyskúšali pravidlá cestnej premávky na detskom dopravnom ihrisku. Celý program bol pre návštevníkov akcie úplne zdarma.

 „Značka Dacia za 14 rokov na slovenskom trhu už presvedčila o kvalitách viac ako 30 tisíc spokojných zákazníkov. Majitelia sú veľmi lojálni a vďační. Oni sami robia značke najlepšiu reklamu. Za ich vernosť sme sa im chceli odvďačiť. Veríme, že poďakovanie vo forme rodinného eventu, akým je Dacia Piknik, potešilo všetkých návštevníkov. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník Dacia Pikniku“

 


  • dacia,

GALÉRIA - 27 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ