BMW: Špeciálne edície pre X5 a X6 M

Oba modely Sports Activity Vehicle (SAV) a Sports Activity Coupé (SAC) dostali špeciálne výbavy, ktoré zvýrazňujú ich exkluzívny a športový charakter. BMW X5 Special Edition aj BMW X6 M Sport Edition budú dostupné od decembra 2017.

BMW X5 Special Edition, dodávaný spolu s balíkom M Sport s čalúnením kožou Dakota, obsahuje vyhrievané sedadlá pre vodiča aj spolujazdca. Kožené čalúnenie v kombinácii s alkantarou v čiernej a antracitovej farbe so znakmi M na sedadlách je medzi prvkami dodávanými na želanie, no bez príplatku. Ponuka BMW Individual je rozšírená (za príplatok) o kožené čalúnenie kožou Merino v piatich farebných verziách. Doplnená je aj o tmavé sklá a multifunkčnú obrazovku (okrem modelu hybridu xDrive40e). Výbava Special Edition je dostupná pre všetky verzie modelu BMW X5 okrem M50d.

Modrá metalíza karosérie Long Beach Blue a interiér vo výbave Carbon Fibre patria medzi exkluzívne prvky balíka M Sport Edition pre BMW X6. Medzi alternatívy patria metalické farby čierna Carbon Black a biela Mineral White. Verzia M Sport Edition prináša prvky výbavy z balíka M Sport ako aj 20-palcové disky kolies z ľahkých zliatin M (súčasť výbavy) s dvojitými lúčmi s pneumatikami runflat. V ponuke príplatkových opcií sú aj 21-palcové disky kolies. Verzia M Sport Edition je dostupná pre všetky motory štýlového Sports Activity Coupé okrem verzie M50d.


  • bmw,x5,x6,

GALÉRIA - 5 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ