BMW: Niekto párky, niekto oblečenie

Z mestskej džungle do pokojnej prírody – línia BMW Active je ideálna na športové expedície a aktivity na čerstvom vzduchu. Novovzniknutá kolekcia pre rok 2017 pozostáva z odevov spájajúcich športový charakter s funkčnosťou, praktických pomôcok do prírody, odolnej batožiny a zladených doplnkov pre psy.

Pôsobivo účinné maskovanie – s nezameniteľným dizajnom prototypov BMW. Mimoriadne osobitý vzhľad tejto kolekcie vychádza z jej jedinečného dizajnu využívajúceho prototypový vzor, ktorý zvykne pokrývať vozidlá BMW počas testovania pred uvedením do výroby. Tieto psychedelické kruhy, ktoré bežne slúžia na prekrytie tvarov a línií budúcich modelov, vôbec prvýkrát zdobia produkty z kolekcie Lifestyle.

Šikovné doplnky do prírody pre ľudí a ich štvornohých priateľov.

Kolekcia BMW Lifestyle vôbec prvýkrát prináša aj zladené doplnky pre psy, aby umožnila aj najlepšiemu priateľovi človeka vydať sa za novým dobrodružstvom s tým správnym vybavením. Príkladom je plynulo nastaviteľný obojok z jemného nylónu a psia vôdzka. Obidve sú vyrobené z pevného materiálu odolného voči znečisteniu s dvojitým prešívaním, ktoré sa odráža v tme. A keďže čerstvý vzduch nepochybne každému dodá chuť do jedla, kolekcia zároveň zahŕňa aj psiu misku tvorenú odolným melamínovým puzdrom s vyberateľnou samostatnou miskou z nehrdzavejúcej ocele, ktorú je možné jednoducho očistiť v umývačke riadu.

Chladiaca taška udrží desiatu a nápoje príjemne čerstvé a chladné aj na dlhých výletoch. Pomocou prístupného priečinka so zapínaním pomocou suchého zipsu je veci z tašky možné rýchlo a jednoducho vybrať s minimálnym únikom chladu, kým vďaka inteligentnej organizácii interiéru môžete zabudnúť na prevrátené fľaše či vytečené omáčky. Pre tých, ktorí by sa dlhším prestávkam naopak radi vyhli, máme fľašu na pitie. Športové viečko s vysúvateľným náustkom a slamkou siahajúcou až po dno fľaše umožní sa pohodlne napiť aj bez zakláňania hlavy. Neoprénové puzdro so sieťovaným vreckom zároveň poslúži aj ako praktický priestor na uloženie peňazí a kľúčov, kým vďaka remienku na zápästie na zipse sa fľaša pohodlne nosí aj pri dlhých vytrvalostných cvičeniach.

Multifunkčná batožina

Nesporná atraktivita radu batožiny BMW Active spočíva v kombinácii dômyselných prvkov, funkčných, odolných materiálov a výnimočného dizajnu kopírujúceho maskovací vzor prototypov vozidiel BMW. Inteligentné rozloženie vnútorných vreciek batohu BMW Active, jeho čalúnené vonkajšie vrecko na tablety a prenosné počítače s až 15-palcovou uhlopriečkou, ako aj veľký hlavný priečinok s bohatým úložným priestorom sú presne tým, čo potrebujete na celodenný únik z betónovej džungle.

Inovatívna cestovná taška s kolieskami BMW Active je zase absolútnou povinnosťou na dlhšie výpravy a výlety, keďže spája výhody klasických pevných kufrov s výhodami nylónovej tašky.

Neviete sa rozhodnúť medzi batohom a taškou? Multifunkčná športová taška by mohla byť správnym všestranným riešením. Nastaviteľné popruhy na rameno dopĺňajú dva ďalšie popruhy, vďaka ktorým je tašku možné používať ako batoh aj ako klasickú cestovnú tašku. Veľký hlavný priečinok, množstvo menších vnútorných a vonkajších vreciek, čalúnený vonkajší priečinok s ochranou voči nárazom, ako aj priečinok na vlhké veci s vetraním sa postarajú, aby všetky veci boli na tom správnom mieste a ich majiteľ sa mohol sústrediť na cestu na ďalšie vzrušujúce miesto.


  • bmw,oblečenie,

GALÉRIA - 18 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ