BMW: Niečo pre ozajstných fanúšikov

BMW Lifestyle predstavuje kompletne aktualizovaný rad produktov štyroch z dvanástich kolekcií. Kolekcia BMW Collection (hlavná kolekcia od BMW Lifestyle), kolekcia BMW M, kolekcia BMW i a kolekcia BMW The Collection prešli výraznou premenou. Všetky kolekcie sa vyznačujú vlastnou filozofiou a orientáciou na konkrétny dizajn, farebnosť a materiály. To všetko znamená, že priaznivci značky si budú môcť vybrať správnu kombináciu na akúkoľvek príležitosť.

Kolekcia BMW Collection

Kolekcia BMW Collection, ktorá obsahuje oblečenie aj veľký výber doplnkov a tašiek, v sebe spája moderné trendy s prvkami klasického dizajnu a vytvára tak súčasný a športovo elegantný vzhľad. Medený farebný odtieň vytvára veľmi elegantný kontrast k väčšine prvkov v odtieňoch tmavomodrej, sivej a bielej. Diskrétne tieňové logo BMW na dámskom tričku BMW z organickej bavlny a zipsy s medeným odtieňom na športovej dámskej teplákovej bunde BMW poskytujú odevom charakteristický štýl.

Kolekcia BMW M

Naopak, dominantnými odtieňmi kolekcie BMW M sú farby čierna a modrá Marina Bay. Modrá je oficiálnou farbou nového BMW M5 a dostala názov podľa okruhu pretekov F1 v Singapure.

Kolekcia využíva špičkové materiály, ako napríklad uhlík – ktorý je použitý v streche, zadnom spojleri a spätných zrkadlách modelov BMW M – a polykarbonát Makrolon. Kolekcia BMW M tým ešte viac zdôrazňuje svoj elitný športový pôvod. To platí nielen o oblečení a doplnkoch – ako je napríklad dámska tepláková bunda BMW M s uhlíkovou štruktúrou v kapucni a na chrbte a guľôčkové pero BMW M, ktoré má viečko lakované originálnym lakom BMW M5 – ale aj o taškách a batožine z tejto kolekcie. Tvar kolieskového kufra BMW M z polykarbonátu Makrolon je inšpirovaný strešnou líniou vozidiel BMW M a atraktívne ho dopĺňa fóliová potlač s charakteristickým vzhľadom uhlíkových vlákien vo farbe modrá Marina Bay a štyri dvojité kolieska s dizajnom diskov BMW M5.

Kolekcia BMW i

Kolekcia BMW i stelesňuje kombináciu ekologickej udržateľnosti, prémiovej kvality, inovácie a výnimočného dizajnu, a ponúka inteligentné výrobky pre všetky oblasti života. Konfekcia je výnimočná nielen svojimi puristickými formami a decentnými farbami, ale predovšetkým vďaka využitiu špecifických strihov a materiálov efektívne využívajúcich zdroje. Napríklad dámska bunda BMW i z organickej bavlny má asymetrický strih, vysoko kvalitnú podšívku v elegantne kontrastnej farbe a jeden sofistikovaný dizajnový detail: jej gombíky sú vyrobené z recyklovaného papiera.

Tričko BMW i pre dámy aj pánov obsahuje organickú bavlnu, ako aj ekologický materiál TENCEL z lyocelových vlákien, ktorý sa vyrába z udržateľne pestovaného prírodného eukalyptového dreva a zaručuje mimoriadnu jemnosť trička na dotyk. Dôležitosť zachovávania prírodných zdrojov a zdokonaľovania udržateľnosti výroby sa zohľadňuje aj v prípade doplnkov a príslušenstva z tejto kolekcie. Napríklad v batohu BMW i je použitý materiál „Appleskin“ – neobvyklá vegánska imitácia kože vyrobená z jablkových vlákien. Alebo okraje látok, ktoré zostali nevyužité pri výrobe sedadiel vozidiel BMW i, sú originálne zapracované do súpravy ceruziek BMW i.

Kolekcia BMW The Collection

Jedným z vrcholov portfólia BMW Lifestyle je BMW The Collection. Kolekcia je inšpirovaná dizajnovými prvkami najvyššieho radu BMW 7 Individual a je vybavená funkciami a prvkami „Smart Travel“. Obsahuje exkluzívny výber luxusného príslušenstva a doplnkov na cesty, z ktorých mnohé boli vytvorené v spolupráci s dvoma prémiovými partnermi: Montblanc a Horizn Studios.


  • bmw,

GALÉRIA - 17 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ