BMW: Móda na každú príležitosť

Mníchovská značka prezentuje na sezónu 2017 až päť kolekcií: Motorsport Heritage, Motorsport BMW, Golfsport, Yachtsport a Active. Oddelenie BMW Lifestyle sa tento rok zameralo najmä na aktívny životný štýl.

Kolekcia Active je určená do mestského prostredia a jej hlavným motívom je kamufláž v kombinácii s odtieňmi modrej a olivovej. Kontrastne k nim vyniknú žlté detaily a reflexné prvky. Použité sú ľahké a priedušné materiály, ktoré rýchlo schnú. Okrem oblečenia či batožiny chcem vypichnúť príslušenstvo pre psov, napríklad vôdzka BMW Active Dog Leash za 40 €. To nasrdí, keď ju psíček rozhryzie.

Motoršport

A teraz niečo, čo by som bral aj vo svojom šatníku – bunda z jahňacej kože inšpirovaná duchom sedemdesiatych rokov. Povinný doplnok k 3.0 CSL či 2002 Turbo. A keď máte na také niečo, tak vás 590 € nerozhodí.

Alternatívou môže byť moderná papierová bunda BMW Motorsport. Špeciálny materiál sa volá Tyvekâ a môžete naňho písať vodeodolnými fixkami. A za 49 € si kúpte rovno tri, aby vás nemrzelo, keď vám frajerka v záchvate zúrivosti nechá nejaký štipľavý odkaz.

Golf a jachty

Na greene môžete zažiariť s hi-tech golfovým bagom, ktorý podopierajú hliníkové nožičky. Dobre usporiadaný s kapacitou až na sedem palíc a s nepremokavým krytom je tu na to, aby štýlom vyvážil váš mizerný hendikep len za 280 €. A na skompletizovanie vám môže niekto podarovať BMW Golfsport Gift Set v tvare golfovej maxi-loptičky. Vnútri nájdete dve loptičky Titleist Pro V1, vidličku a šiltovku s magnetickým držiakom na označovače loptičiek. Za 55 €.

A nezabudnime ani na jachtársku kolekciu z odolných materiálov v námorníckom dizajne. Objednávať môžete na shop.bmw.com.


GALÉRIA - 12 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ