BMW: Elektrická kolobežka a niečo aj pre deti

Nie som fanúšikom elektromobilov, ale na elektrické kolobežky mám však ďaleko pozitívnejší a zmysluplnejší pohľad. Vyzerá to dokonca tak, že sa s nimi vrece roztrhlo a pod mnohé sa podpisujú aj renomované automobilky. Ako napríklad BMW s kolobežkou E-Scooter ponúkajúcou dojazd 12 km a maximálnu rýchlosť 20 km/h (celkom fofr). O bezpečné zabrzdenie sa starajú dva samostatné brzdové systémy. Kolobežka sa dá aj ľahko (váži iba 9 kilogramov) poskladať do kompaktného tvaru. Motor s výkonom 150 W a lítiovo-iónový akumulátor tvoria takmer neviditeľnú súčasť podlahy a zadného kolesa, pričom nabíjanie trvá iba dve hodiny.

Súčasťou spolupráce medzi spoločnosťami BMW Group a Micro je aj nastaviteľná kolobežka BMW City Scooter, ktorú si vďaka trojnásobne poistenému skladaciemu mechanizmu môžeš zobrať takmer všade so sebou. Ale na nej už musíš makať sám😉.

Veľkostne prispôsobivá detská kolobežka BMW Kids Scooter predstavuje ideálne približovadlo pre najmladšie deti - od troch rokov s úložným priestorom pod sedadlom. Pre deti až do 12 rokov sa jednoducho dá odstrániť sedadlo a nastaviť riadidlá do vyššej polohy.

Všetky kolobežky sa dajú zakúpiť u vybraných predajcov BMW. Elektrická kolobežka BMW E-Scooter bude dostupná od septembra 2019.


GALÉRIA - 7 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ