BMW: Elektrická kolobežka a niečo aj pre deti

Nie som fanúšikom elektromobilov, ale na elektrické kolobežky mám však ďaleko pozitívnejší a zmysluplnejší pohľad. Vyzerá to dokonca tak, že sa s nimi vrece roztrhlo a pod mnohé sa podpisujú aj renomované automobilky. Ako napríklad BMW s kolobežkou E-Scooter ponúkajúcou dojazd 12 km a maximálnu rýchlosť 20 km/h (celkom fofr). O bezpečné zabrzdenie sa starajú dva samostatné brzdové systémy. Kolobežka sa dá aj ľahko (váži iba 9 kilogramov) poskladať do kompaktného tvaru. Motor s výkonom 150 W a lítiovo-iónový akumulátor tvoria takmer neviditeľnú súčasť podlahy a zadného kolesa, pričom nabíjanie trvá iba dve hodiny.

Súčasťou spolupráce medzi spoločnosťami BMW Group a Micro je aj nastaviteľná kolobežka BMW City Scooter, ktorú si vďaka trojnásobne poistenému skladaciemu mechanizmu môžeš zobrať takmer všade so sebou. Ale na nej už musíš makať sám😉.

Veľkostne prispôsobivá detská kolobežka BMW Kids Scooter predstavuje ideálne približovadlo pre najmladšie deti - od troch rokov s úložným priestorom pod sedadlom. Pre deti až do 12 rokov sa jednoducho dá odstrániť sedadlo a nastaviť riadidlá do vyššej polohy.

Všetky kolobežky sa dajú zakúpiť u vybraných predajcov BMW. Elektrická kolobežka BMW E-Scooter bude dostupná od septembra 2019.


GALÉRIA - 7 obrázkov

1 KOMENTÁR

  1. Dávid| 29.02.2020 13:48

    Ahojte, narazil som na tento článok, keď som hľadal vhodnú elektrickú kolobežku. Je to tu celkom zjednodušene napísané par vetami, takže som googlil dalej a našiel som tento web : https://recenzovo.sk/elektricke-kolobezky/ celkom prehľadné recenzie jednotlivých elektokolobežiek, avšak neni sú tam všetky. Je tam tiež napísané podľa čoho vyberať takú kolobežku, takže na získanie základných informácii podľa mňa dostačujúce.

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ