BMW 5: Štýl nie je len v aute

Už siedma generácia radu 5 od BMW sa prezentuje veľmi elegantnými tvarmi a tými najlepšími materiálmi i technológiami. Preto si od svojho majiteľa doslova žiada, aby svoj štýl vyjadril aj mimo kokpitu.

Montblanc for BMW Activity Key Set (430 €)

Activity Key je alternatívny kľúč od vozidla rozmermi 5 × 2 cm, ktorý sa dá uložiť prakticky kdekoľvek. Najlepšie však vynikne na zápästí s kvalitným koženým remienkom od značky Montblanc. V súprave s ním sa dodáva aj elegantný kovový prívesok s koženým remienkom.

BMW Headphones Bowers & Wilkins P3 S2 (150 €)

Špičkový audiosystém od Bowers & Wilkins môže mať pokračovanie kdekoľvek v podobe slúchadiel P3 S2 od rovnakého výrobcu. Už na prvý pohľad zaujmú mušľami s povrchom z brúseného nezerezu, hlavový most je potiahnutý jahňacou kožou. Slúchadlá sú skladacie a dodávajú sa s robustným puzdrom.

Moleskine Smart Writing Set (250 €)

Jedinečné spojenie analógového a digitálneho sveta predstavuje tento zápisník od legendárnej značky Moleskine. Disponuje totiž technológiou Paper Tablet, ktorá dokáže všetky poznámky či skice previesť do digitalizovanej podoby na telefóne, tablete či vďaka podpore Microsoft Office 365 aj priamo na centrálnom displeji nového BMW 5.


GALÉRIA - 11 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ