Bentley: Vianoce bez limitu

Pripravila špecificky navrhnuté a ručne vyrobené darčeky pre dôležitých ľudí každého jedinca. A ako sa na automobilku patrí, všetky sú štýlovo dokonalé a prepracovanými detailmi.  

Darčeky pre neho

Aktovka inšpirovaná výrazným tvarom „krídel“ modelov Bentley až po prešívaný vzor, ​​ktorý bol elegantne aplikovaný na rukavice Diamond Pattern, tieto darčeky ukazujú štýl a remeselné zručnosti, kvôli ktorým je automobilka známa.

Darčeky pre ňu

Vyrobené skúsenými toskánskymi remeselníkmi, nový rad kabeliek značky Bentley patrí medzi najvýznamnejšie prvky novej kolekcie. Vynikajúca, priestranná taška Mary T Tote spája krásny vzhľad s vynikajúcou funkčnosťou. Pletená čiapka a šál s osobitným vzorom mriežky sa navzájom dokonale dopĺňajú, aby poskytli neodolateľnú jemnosť a teplo.

Darčeky pre domácnosť              

Oceňované ozvučenie modelov Bentley sa dá zažiť aj doma. Naim Mu-so QB, to sú luxusné materiály, precízne spracovanie a špičková (bezdrôtová) technológia v kompaktnom balení vytvorené pre špičkový zvuk.

Elegantným doplnkom je aj kožený držiak na fľašu šampanského alebo sektu, je vyšperkovaný vtlačeným vzorom modelu Continental GT. Sortiment čajových sviečok naplní domácnosť intenzívnou vôňou, ktorá evokuje luxusnú kožu a drevené dyhy.

Darčeky pre deti

Novinkou tohtoročnej kolekcie je detské ošatenie v duchu pretekov 24h Le Mans. Model Continental GT3 s diaľkovým ovládaním je taktiež zaujímavé prekvapenie, podobne ako drevená garáž s výťahom a zjazdovými plošinami.

               Celý sortiment sa dá pozrieť na shop.bentleymotors.com.


  • bentley,vianoce,

GALÉRIA - 11 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ