BAC: Mono zábava na snehu

Načo veľa sedadiel a hmoty naokolo? A nebodaj strechu? Stačí predsa sedieť v kombinéze s prilbou na hlave uprostred (čiže v samotnom centre diania) a naplno sa baviť, trebárs aj na snehu pri teplotách spôsobujúcich zamrznutie úsmevu na ksichte 😊. Presne taký je anglický BAC Mono, supermašina pre osamelého blázna a pôžitkára.

               BAC Mono Ice Driving Experience 2018 sa konal v západnej časti regiónu Åre (okrem iného jeden z najväčších lyžiarskych areálov v Škandinávii). Nadšenci si užili 4 vzrušujúce dni plné športovej jazdy v extrémnych podmienkach. Teploty pod nulou a ultimatívne testovacie podmienky nútili hostí, aby tlačili oboje – seba samých aj Mono na hranicu možností.

BAC dáva klientom viac ako ktorýkoľvek iný výrobca superáut. Predovšetkým klientom, ktorí sa zaslúžili o fenomenálne postavenie značky vo svete. Vlastniť Mono znamená stať sa súčasťou BAC rodiny, ktorá sa pravidelne stretáva s cieľom oslávenia skutočnej lásky z jazdy kdekoľvek. Napriek tomu, že zúčastnení prišli z rôznych prostredí a s rôznymi vodičskými zručnosťami, inštruktori vyškolili účastníkov tak, aby zvládli jazdu na lade ako profesionáli.

 

 


GALÉRIA - 16 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ