Autosalón – Autoshow Nitra 2019: Novinky, novinky a novinky

...a za bránami pavilóny s naskladanými automobilovými skvostami voňavými a novými.  Ak máš chuť, tak Autosalón – Autoshow Nitra 2019 sa koná v termíne 03.10.2019 - 06.10.2019. A uvidíš tam aj toto...

Citroën

                Citroën predstaví na nitrianskom autosalóne kompletnú modelovú ponuku. V expozícii bude vystavených 11 osobných vozidiel s dôrazom na najnovšie SUV modely značky, na vonkajšej ploche 5 úžitkových vozidiel vrátane prestavieb. Pri príležitosti 100.výročia značky budú pre návštevníkov autosalónu vystavené aj 3 ikonické modely s odkazom na bohatú históriu.

· Najnovší model v ponuke  – Comfort Class, SUV Citroën C5 Aircross

· Kompaktné a priestranné SUV Citroën C3 Aircross

· Limitovaná edícia k 100.výročiu značky - Citroën C3 Origins

· Na Slovensku vyrábaný Citroën C3

· Veterány Citroën vo výstavnej expozícii pri príležitosti 100.výročia značky

Hyundai

· Slovenská premiéra modelu IONIQ Electric a SUV Kona Hybrid

· Súčasťou expozície bude aj takmer kompletné aktuálne portfólio, vrátane radu i20, i30, športových vozidiel N a SUV Kona, Tucson a Santa Fe

· Lákadlom bude florbalové ihrisko ako súčasť Hyundai expozície, prostredníctvom ktorého značka vyjadruje svoju podporu slovenskému ženskému florbalu

· Návštevníci autosalónu si budú môcť vyskúšať modely Hyundai na testovacích jazdách a vyhrať VIP zájazd na zápas futbalového klubu FC Chelsea

Kia

· Kompletná rodina Ceed so všetkými 4 karosárskymi verziami vrátane najnovšieho prírastku, crossoveru XCeed

· Dve plne elektrické vozidlá Kia eSoul a Kia eNiro s dojazdom viac ako 452 km

· Obľúbené SUV modely ako Sorento a Sportage, ktorý bude vystavený vo verzii Mild-Hybrid

· V expozícii nebude chýbať najrýchlejšie vozidlo z dielne Kia, model Stinger

Renault/Dacia

Obe značky svorne pri sebe v hale M1. Dacia prinesie do Nitry overené modely Sandero, Duster, Lodgy a Dokker. A:

· Nový Renault Clio piatej generácie sa prvýkrát verejnosti predstavil v Ženeve v marci tohto roka. V Nitre zažije tento francúzsky bestseller slovenskú výstavnú premiéru.

· Renault sa úspešne presadzuje aj v segmente Car sharingu s využitím aj elektrických modelov. V Nitre sa predstaví verejnosti partnerstvo so spoločnosťou INFOCAR, s ktorou Renault kooperuje na inovatívnej službe komunitného zdieľania EV s názvom flexiBee.

· Už 20 rokov patrí Renault k najpredávanejším výrobcom medzi ľahkými úžitkovými vozidlami (ĽUV) v Európe. Novinkami v tomto segmente sú Nový Trafic a Nový Master.

Nokian: Ako vládnuť v kráľovstve snehu

Zimné pneumatiky Nokian Hakkapeliitta 44 spravia z jazdy po ťažkom teréne a v hlbokom snehu prechádzku ružovou záhradou.

- Tip redakcie -

SEAT/CUPRA

                V pavilóne F značka CUPRA / SEAT dotiahne chuťovky priamo zo svetových výstav:

· SUV CUPRA Formentor s výkonom 228 kW

· prvý elektromobil značky SEAT El-Born postavený na úplne novej báze stavebnice MEB koncernu Volkswagen

· najvýhodnejšiu a najbohatšiu novú výbavu Black Limited aktuálnej generácie SEATu Leon

Škoda

                Hlavnou hviezdou značky Škoda na nitrianskom autosalóne bude model Kamiq, čím rozširuje automobilka ponuku vozidiel SUV na Slovensku o tretí model. Na návštevníkov tiež čaká predstavenie riešenia elektromobility v podobe novej rodiny iV. Pod touto značkou sa nadšencom elektromobility predstaví nový Superb iV s plug-in hybridným pohonom a prvé plne elektrické vozidlo CITIGOe s dojazdom až 260 km.

Volkswagen

                V Nitre značky  Volkswagen a Volkswagen Úžitkové vozidlá predstavia vybrané modely vrátane noviniek uvedených na slovenský trh v priebehu tohto roka. Expozícia bude už tradične v pavilóne F areálu Agrokomplex Nitra na ploche takmer 400 m2. Niektoré úžitkové modely budú vystavené aj na vonkajšej ploche pred týmto pavilónom. V skratke T-Cross, T-Roc, Tiguan Allspace, Touareg, Golf, Passat. Z úžitkových Caddy,rad T6, Crafter či luxusný pick-up Amarok Aventura Exclusive.


GALÉRIA - 38 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ