AAA Auto: Sme predsa ľudia!

Po úspešnom zápase so Spartakom Trnava navštívili traja hráči ŠK Slovan Bratislava deti z detského domova na Učiteľskej ulici v Bratislave. Brankár Mucha, obranca Sekulić a stredopoliar Kubík rozdali deťom dresy, futbalové lopty a ďalšie darčeky od AAA Auto.

„Teší ma, že AAA Auto sprostredkovalo túto návštevu a mohol som spríjemniť poobedie deťom, ktoré nemali v živote doposiaľ toľko šťastia a nežijú vo svojich rodinách. Deti sa o futbal veľmi zaujímajú a radi ním krátia voľné chvíle. Vnímam veľmi pozitívne, že detský domov rozvíja ich osobnosti aj športom. Je vidieť, že k nemu majú kladný vzťah,“ povedal brankár ŠK Slovan Ján Mucha. Chlapci, a dokonca i dievčatá, zaplavili hráčov v priebehu 20 minútovej debaty, ktorá prebehla v príjemných priestoroch domova, množstvom otázok: „Pýtali sa nás napríklad či vyhráme finále pohára,“ priblížil stredopoliar František Kubík.

Deti, z ktorých veľa futbal aktívne hrá, si s nadšením s hráčmi zakopali, ponaháňali ich a preverili ich futbalové zručnosti rôznymi fintami. Do hry sa s veľkou vervou pustili aj dievčatá. „S deťmi sme sa dohodli, že s nami navštívia zápasy ŠK Slovan a budú môcť hráčom fandiť priamo na ihrisku. Naša návšteva v Detskom domove určite nebola posledná,“ prezradila generálna riaditeľka AAA Auto Karolína Topolová.  

Deti sa s celu návštevou rozlúčili keramickými darčekmi, ktoré samy v rámci svojich bohatých voľno časových aktivít v detskom domove vyrábajú.

„Návšteva detského domova vyplynula z našej spolupráce so slovenským futbalom, v rámci ktorého poskytujeme automobily Slovenskému futbalovému zväzu a niektorým klubom Fortuna ligy, medzi ktoré patrí i ŠK Slovan Bratislava. V AAA Auto sa dobročinnej činnosti venujeme dlhodobo. Dnešnú akciu s futbalistami sme zorganizovali na základe veľmi pozitívnych reakcií klientov z komunitného centra Gaudeamus. Do budúcna plánujeme ďalšie spoločné akcie,“ povedala po  návšteve Karolína Topolová. 


  • aaa auto,

GALÉRIA - 4 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ