7 unikátnych Rolls-Royce pre Abú Dhabí

Kolekcia pozostáva zo siedmich unikátnych modelov a obsahuje každý jeden, ktoreý sa v továrni Rolls-Royce v Goodwoode vyrába.

Phantom inšpirovaný veľkou mešitou šejka Zayeda má dvojfarebné lakovanie, kvetinové vzory v interiéri sa ručne vyrábali 800 hodín, tvorí ich takmer 400 000 stehov.

Phantom Coupe čerpá inšpiráciu z pevnosti Qasr Al-Hosn, farebná kombinácia evokuje oblohu a púšť, interiér má zlaté akcenty.

Phantom Drophead Coupe vzdáva hold kráse púštnej ruže, dominantná je preto červená farba a na drevo na palubnej doske.

Rolls-Royce Wraith inšpirovaný mostom šejka Zayeda odráža formu tejto stavby a farebné prevedenia má evokovať nočnú ilumináciu stavby.

Druhý Wraith v kolekcii je ako vyšitý pre tých, ktorých fascinuje sokoliarstvo, medzi šejkmi sa určite nájde klient, ktorý ocení automobil, kde sa často objavuje motív sokola

Rolls-Royce Ghost z tejto kolekcie inšpirovala história krajiny a starodávne obchodné cesty, ktoré ju pretínali. Často viedli za zlatom a pod hviezdnym nebom, v aute teda tieto prvky nesmú chýbať.

Pri modeli Dawn sa tvorcovia inšpirovali tradičným remeslom lovenia perál. Ten sa odrazil vo farebnej kombinácii aj jedinečnosťou. A tento je rovnako ako ostatné v kolekcii unikátom, rovnako ako každá perla.


GALÉRIA - 78 obrázkov

0 KOMENTÁROV

Napísať komentár môže len registrovaný užívateľ